ویژه

سوالات متداول

  خدمات چاپ و تبلیغات متنوعی توسط نوین نقش ارائه می شود اما به صورت کلی می توان گفت بخش بزرگی از فعالیت نوین نقش به چاپ تیشرت ، لیوان ، پازل ، انواع پرچم ، پیکسل ، شاسی و  ... اختصاص دارد .
  علاوه بر خدمات مذکور ، نوین نقش در ساخت بج سینه ، پازل های بزرگ سایز ، خدمات ساخت مهر فوری ژلاتینی و لیزری ، ساخت تیزرهای تبلیغاتی و ارائه مشاوره تبلیغاتی به سازمان ها در راستای برندینگ هم فعالیت می کند . 

  نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، آدرس ، نام محصول ، طرح ( شماره طرح یا طرح دلخواه ) ، سایز .

  برای ثبت سفارش چاپی ، ارائه اطلاعات فوق کفایت می کند اما اگر تمایل دارید از تخفیف های جشنواره ای چاپ و تبلیغات نوین نقش و دریافت خدمات چاپ با قیمت مناسب آگاه شوید ، می توانید ایمیل خود را نیز ثبت کنید . 

  در پاسخ باید گفت هم بله و هم خیر . نوین نقش به طور مستقیم تخفیف ندارد و تخفیفات فروش خود را از راه های زیر ارائه می کند : سایت نت برگ با تخفیف های بالای 50 درصد شبکه کارینو با تخفیف دائمی 25 درصد باشگاه مشتریان بانک شهر با تخفیف 25 درصد این را هم باید افزود که سفارش های تیراژ سازمان ها ، حتماً با کاهش قیمت نسبت به قیمت تک فروش همراه خواهد بود . در این زمینه ، مشاوره تلفنی با کارشناسان فروش نوین نقش ، مفید واقع خواهد شد .

  شما به چهار روش می توانید سفارش خود را ثبت کنید : 1 - ثبت سفارش چاپ با حضور در محل دفتر نوین نقش در محدوده میدان توحید تهران 2 - ثبت سفارش چاپ در تلگرام نوین نقش با شماره 09109867022 3 - ثبت سفارش چاپ از طریق ایمیل novin500@yahoo.com 4 - ثبت سفارش چاپ به صورت تلفنی و تماس با شماره 66127858 یا 66126993 به سرعت پاسحگوی شما خواهیم بود

  ارسال کالا از هر نوع که باشد ، یا در سطح درون شهری ، برون شهری و بین شهری و درآخر در سطح بین المللی انجام می شود . نوین نقش نیز بر پایه این انواع ارسال ، سفارش های چاپی خود را ارسال می کند : ارسال سفارش چاپی نوین نقش در شهر تهران با پیک موتوری و آژانس یا وانت در صورت حجم زیاد بار ارسال سفارش چاپی نوین نقش به شهر های ایران با پست . انواع پست شامل سفارشی ، پیشتاز عادی ، پیشتاز دوقبضه و پست ویژه + باربری + سواری بین شهری + تیپاکس و شرکت های مشابه ارسال سفارش چاپی نوین نقش به خارج از ایران ( ارسال بین المللی سفارش چاپی ) : ارسال به وسیله دی اِچ اِل / DHL

  بله مواردی مانند نایلون و نایلکس و اشیایی که تحمل دما را نداشته باشند را نمی توان با این روش چاپ کرد

  هم با پرینتر و هم با پلاتر و هم با افست و هم با سیلک

  جوهری است که توانایی دارد از سطح کاغذ با حرارت جدا شده و روی سطح مورد نظر با کیفیت و ماندگاری منتقل شود

  برای چاپ عکس برگردان باید روی کاغذ مخصوص که نوعی کوتینگ شده استفاده شود تا جوهر بهتر به سطح چاپ منتقل شود اما از کاغذ معمولی هم می شود استفاده کرد .

  خیر کارگاه فنی روشن دهها سایز را بصورت پیش فرض می سازد ولی به نیاز مشتری در سایز مورد نظر دستگاه را برای مشتری می سازد

بالا